Adana Oki servisi

Oki Teknik servisi Adana

Oki Printerlar türkiyeye ilk giren yazıcı gruplarının başındadır dotmatrix dedigimiz muhasebecilerin, bankaların ve ofislerin sürekli döküm ve fatura çıktılarında kullanalan makinelerdir.
Adana Oki servisi olarak Oki cihazlarının tümünün tamiri ve bakımlarını yapmaktayız. Adana Oki servisi

Panasonic servisi Adana

Panasonic servisi Adana

Adana Panasonic servisi, Panasonic Faks, Panasonic yazıcı ve fotokopi makinelerinin teknik servis hizmetlerini veren firmamızda yazıcıların yedek parça ve sarf malzemeleride bulunmaktadır.

Hazırda olan yedek parçalarımız sayesinde kullanıcıların zamanlarını da çok iyi değerlendirmekte servisimizde makinelerinizin tamiri bakım ve parça değişimleri çok kısa sürelerde yapılarak geri verilmektedir. Adana Panasonic servisi

Epson Yazıcı Servisi

Epson Teknik servisi Adana

Epson yazıcı servisi - Epson nokta vuruşlu, Siyah beyaz ve renkli inkjet, toner kullanan tüm modellerin tamiri ve bakımlarını yapmaktayız. Adana Epson servisi

Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran cihazlardır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.