Adana Brother servisi

Adana Brother servisi, Brother Teknik servis, Adana Yazıcı servisi, Brother Fotokopi servisi, Yazıcı toneri, Brother Adana Servisi, Brother yazıcı tamiri Adana, Brother Toner, Kartuş dolumu

Ücretsiz arıza tespiti

Adana Printer Servisi olarak Brother yazıcı Faks ve fotokopi makinelerinin teknik servis hizmetlerinin veren firmamızdan cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda Brother servisi olan firmamızla irtibata geçiniz.


Servisimizde Brother cihazlarının toner dolumlarıda yapılmaktadır.

« Karataş Oki servisi                                                            Balgat Xerox servisi »

Brother servisi Adana

Brother markasını daha çok faks makinelerinde duymuşuzdur Brother uzun yıllar Türkiyede sadece faks makineleri satılmıştır son zamanlarda tonerli ve mürekkepli makinelerini de satmaya başlamıştır.

Brother yazıcıların ve faks makinelerinin teknik servisliğini yapan firmamızdan Brother makineleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız içim servisimize bekliyoruz. Adana Brother servisimizde Garantili ve kaliteli toner dolumlarınıda yaptırabilirsiniz

Servisimize getirilen makinelerden arıza tespit ücreti almıyoruz.


Karataş Brother servisi, Balgat Brother servisi, Öveçler Brother servisi, Çankaya Brother servisi, Kızılay Brother servisi, Brother Yazıcı servisi, Emek, Bahçeevler, Batıkent, Sincan Brother Fotokopi servisi, Brother Faks servisi, Siteler, Seyhan, 100 Yıl Brother tamir servisi

Çok Fonksiyonlu renkli Yazıcı MFC-9840CDW tanıyalım - Yeni model

Yüksek Performanslı Hepsi Bir Arada Lazer Yazıcı Güvenlik Özellikli

Brother servisi Adana

Brother Hepsi Bir Arada renkli lazer MFC’de kablolu ve kablosuz özellik vardır. Yani ofis LAN/WAN bağlantısına bağlanan herkes makinenin yazdırma, kopyalama, tarama ve PC faks gibi farklı özelliklerine erişebilir. Renkli yazdırma özelliğinin sınırlı kullanılması için güvenlik özelliği vardır ve bu şekilde sarf malzemesi masraflarını azaltır.

Önemli Noktalar

Yüksek performans: 20 say/dak.ya kadar renkli ve siyah yazdırma hızı ve 16 kopya/dak.ya kadar kopyalama hızına sahiptir. 33.6K bps faks modemin yüksek hızını kullanarak hızla faks gönderebilir ve alabilir.

2 taraflı Yazdırma/Kopyalama/Tarama/Faks Özelliği: Orijinal belgenin her iki tarafını kopyalayarak veya tarayarak iki tek taraflı sayfa veya bir çift taraflı sayfa yazdırma özelliği vardır. Diğer taraftan iki tek taraflı belgeyi tarayıp bir tek çift taraflı sayfa yazdırabilirsiiz.

Erişilebilirlik: PDF ve JPEG dosyalarını direk olarak USB Flash Hafıza Kartından bilgisayara bağlanmadan yazdırabilirsiniz. Resimleri bilgisayara indirmeden direk olarak Pict Bridge özellikli fotoğraf makinesinden yazdırabilirsiniz.

Masrafların Düşürülmesi: Yüksek randımanlı toner kartuşlarıyla işletim masraflarını azaltın ve sarf malzemelerini değiştirmek için daha az zaman harcayın.

Tek Geçişli Yazdırma Teknoloji: Geleneksel dört geçişli modellere göre çok daha hızlı renkli ve tek renkli yazdırma. devamı...

Adana Brother servisi

Brother Yazıcı servisi

Brother Teknik servisi