Balgat Yazıcı servisi

Balgat Teknik servisimizde Kullandığınız Hp Canon Samsung Xerox Panasonic Epson Brother gibi tüm yazıcı grubunun tamiri bakımı ve yedek parça değişimleri yapılmaktadır. Yazıcı tamirinde Adananın en eski firmasıyız. Hp Canon Samsung Xerox Panasonic Oki Epson gibi markalar için dizayn edilmiş Donanımlı servisimizle ve eğitimli elemanlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz.  Cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda Balgat yazıcı servisimizle irtibata geçiniz.

Brother Hp Canon Samsung Xerox Oki Yazıcı Teknik servisi Balgat

Balgat toner dolumu

Yazıcı Toner dolumu, kartuş dolumu Balgat

Balgat Yazıcı servisi

Balgat Yazıcı Fotokopi Faks servisi

Tags; Balgat yazıcı servisi, Yazıcı teknik servis, Balgat Fotokopi servisi, Balgat Toner dolum, Balgat Printer servisi, Balgat Yazıcı tamiri, Hp yazıcı servisi Balgat, Canon yazıcı servisi, Panasonic yazıcı servisi, Balgat, Xerox yazıcı servisi Balgat, Samsung yazıcı servis Balgat

Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran bir cihazdır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.

Sorular:

Hp Yazıcım kağıtları çekmiyor yarıya kadar çekip kalıyor bunu nedeni ne olabilir bilgi vermenizi rica ediyorum


Samsung 4521 kullanıyorum toner dolumu yaptırdıgım halde yok ikasında bulunuyor. bu işareti yok etmenin bir yolu varmı. bilgi rica ediyorum


Xerox Pe 220 Yazıcı fotokopi ve faks olan makinem çopyaları çok bozuk sihay lekeler çıkıyor bunu nedeni ve maliyeti nekadar tutar acil cevap bekliyorum. servisnize getirsem ne kadar zamanda geri verirsiniz.


Hp yazıcımıdan çıktı alırken tuhaf sesler çıktı ve kağıtile birlikte gri parçalar çıktı bundan sonraki kopyalarıda lekeli vermeye başladır neyi bozulmuş olabilir servisinizde bu sorunu hallede biliyormusunuz.


Geçen yıl Lexmark marka yazıcı aldım, kartuşu bitti, bunu üzerine kartuşları almak için, gezmediğim mağaza kalmadı (Carrefour, Media Markt, Bimeks, Teknosa, Elektroworld, Kipa) ancak hiçbirinde kartuşları bulamadım. sizden temin etmem mümkünmü bilgi raca ediyorum.


HP D1660 yazıcıya 1 senedir yazı yazdırmaya uğraşıyorum. Orijinal Kurulum Cd'sinin üzerinde XP yazmasına rağmen XP'yi desteklemiyor. Kurulumu insanı hasta ediyor. İnternetten sürücüsünü indirip kurduktan sonra ise kağıt yok, mürekkep az gibi bir sürü hata verdi. Bazen yazdırıyor ama belgenin yarısını. Servisi aradım, USB kablosunu değiştirin dedi. Onu da yaptım. Sonuç alamadım.