Adana İnfotec servisi

Adana İnfotec servisi, İnfotec Teknik servis, Adana İnfotec Yazıcı servisi, İnfotec Fotokopi servisi, kyocera Fotokopi toneri, İnfotec Adana Servisi, İnfotec Fotokopi tamiri Adana, İnfotec Toner

Ücretsiz arıza tespiti

Adana Printer Servisi olarak İnfotec fotokopi makinelerinin teknik servis hizmetlerinin veren firmamızdan cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda İnfotec servisi olan firmamızla irtibata geçiniz.


« Karataş Canon servisi                                                            Karataş Hp Servisi »

Adana İnfotec servisi

İnfotec fotokopi ve yazıcı makinelerini teknik servis olan firmamızdan makinelerinizin arızları ve yedek parça montajları için sizleride Adana İnfotech servisimize bekliyoruz.

Servisimize getirilen makinelerden arız tespit ücreti almıyoruz.

Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran bir cihazdır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.

Adana İnfotec servisi

İnfotec Teknik servisi