Adana Rexrotary servisi

Adana Rexrotary servisi, Rexrotary Teknik servis, Adana Rexrotary Yazıcı servisi, Rexrotary Fotokopi servisi, Rexrotary Fotokopi toneri, Rexrotary Adana Servisi, Rexrotary Fotokopi tamiri Adana, Rexrotary Toner

Ücretsiz arıza tespiti

Adana Printer Servisi olarak Rexrotary fotokopi makinelerinin teknik servis hizmetlerinin veren firmamızdan cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda Rexrotary servisi olan firmamızla irtibata geçiniz.


« Çukurambar Canon servisi                                                         Balgat Hp Servisi »

Adana Rexrotary servisi

Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran bir cihazdır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.

Adana Rexrotary servisi

Rexrotary Teknik servisi